بازدید وزیر بهداشت از طرح‌های درمانی شهرستان استهبان

 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به استان فارس بعد از ظهر امروز وارد شهرستان استهبان به‌عنوان چهارمین شهرستان مقصد بازدید کننده سفر استانی خود در فارس شد.

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در ابتدای ورود به شهرستان استهبان کیفیت برنامه‌های تحول نظام سلامت در مرکز بهداشتی درمانی ایج را مورد بررسی قرار داد.

کیفیت اجرای برنامه‌های تحول نظام سلامت در این مرکز از نگاه وزیر بهداشت بررسی شده و توصیه‌های لازم در این مورد از سوی این مقام عالی وزارت بهداشت به دست اندرکاران مرکز ارائه شد.همچنین وزیر بهداشت در این بازدید با کارکنان و نیز مراجعه‌کنندگان به مرکز بهداشتی درمانی ایج گفت و گو کرده و از نزدیک در جریان مسایل آنان قرار گرفت.

وزیر بهداشت همچنین دقایقی پیش وارد شهر استهبان مرکز شهرستان استهبان شد و از بیمارستان ۱۲۰ تخت‌خوابه استهبان که در مراحل آخر ساخت و ساز است بازدید کرد.

بیمارستان جدید استهبان که از مجهزترین و بروزترین بیمارستان‌های استان فارس بوده و دارای بخش‌های جراحی، داخلی، رادیولوژی، زایمان و دیالیز است دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وزیربهداشت در ادامه سفر دو روزه خود به استان فارس از طرح‌های مختلف درمانی شهرستان نی‌ریز نیز بازدید و در جریان مسائل و مشکلات درمانی این شهرستان قرار می‌گیرد.

منبع : با تشکر از www.tasnimnews.com

Check Also

شهر خوبم ای استهبان من

‹‹استهبان من›› اندر این دنیای پرنقش و نگار هست شهری مملو از جنبش وکار آسمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =