ساخت ورزشگاه و بوستان اختصاصی بانوان در استهبان

فرماندار ‌استهبان از ساخت نخستین ورزشگاه و بوستان اختصاصی بانوان در این شهرستان خبرداد و گفت: این ورزشگاه تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

 محمدمهدی شرفی اظهار داشت: این ورزشگاه در مساحتی به وسعت ۱۵۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال در جنب فرمانداری استهبان ساخته می‌شود.

وی افزود: زمین این ورزشگاه توسط شورای شهر و شهرداری استهبان تامین شده و تا پایان امسال نیز افتتاح و برای ورزش‌های اختصاصی بانوان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

فرماندار استهبان خاطرنشان کرد: اعتبار تخصیص یافته برای ساخت این ورزشگاه از وزارت نفت تأمین شده و با ساخت این مجموعه ورزشی ورزش تخصصی بانوان در استهبان تقویت می‌شود.

شرفی بیان کرد: همچنین در راستای توسعه ورزش و اهمیت جوانان به این موضوع مهم در هفته گذشته یک سالن ورزشی با ۱۹۰۰ متر زیربنا و اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در شهر استهبان به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان استهبان به طرح‌های عمرانی در دست اجرای این شهرستان اشاره و از مهم‌ترین آن را ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی، ساخت بیمارستان بزرگ استهبان، ساخت ۵ مدرسه در شهرستان، تغییر مبلمان شهری، طرح آب‌رسانی از سد رودبال به روستاهای بخش مرکزی و شهرهای ایج و استهبان عنوان کرد.

وی افزود: همچنین طرح گاز رسانی به روستاهای بخش مرکزی، اصلاح شبکه‌های فرسوده آب شهر استهبان، ساخت راه‌آهن‌، بهسازی روستاها، آسفالت راه‌های روستایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز در جاده‌ها، تکمیل تصفیه خانه فاضلاب استهبان از مهم‌ترین پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان استهبان است.

منبع : http://www.tasnimnews.com

Check Also

پیرمراد امامزاده ای با گنبد خاص

یکی از بناهای تاریخی مذهبی شهرستان استهبان امامزاده پیرمراد است.این بنا که در غرب استهبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =